Öntőgépszerviz Kft. magyar english deutsch
MAGUNKRÓL SZOLGÁLTATÁSAINK SZAKÜZLET LETÖLTÉSEK KARRIER KAPCSOLAT
Öntőgép szerviz
Forgácsoló üzem
Hidraulika szerviz
Elektromos szerviz
Gép szerviz
Hidraulika szaküzlet
Tömítésgyártás
Tömlőgyártás
Célgép tervezés, gyártás
Nehézgép mozgatás
Képviseletek
Hasznos információk
Korábbi hírleveleink
Szemcse szórás, festés
Használt géplista
HÍRLEVÉL
Cégnév:*
Név:*
Beosztás:
E-mail cím:*
E-mail cím újra:*
Feliratkozom a hírlevélre
Elolvastam és elfogadom az Adatvédelmi Nyilatkozatot
Hidraulika csatlakozók
Csőcsavarzatok, saválló csavarzatok, 6-os csőmérettől egészen a 42-es csőméretig

Adminisztrációs gyakornok

Cégünk egy dinamikusan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező, ipari-szolgáltatási területen működő magyar tulajdonú vállalat. Az ipari szolgáltatás területén egyedülállóan komplex szolgáltatást nyújtunk.
Hidraulika szerviz, elektromos szerviz, általános gép szerviz szolgáltatásunkat egy jól felszerelt forgácsoló üzem és egy nagy raktárkészlettel rendelkező hidraulika szaküzlet egészíti ki.
Budapesten, a Csepel Művek területén több mint 7000 m2-es telephelyünkön közel 60 fős létszámmal rendelkezünk.

      Pénzügyi csapatunkba keressük

kollégáinkat.

Feladatok:

  • Adminisztratív feladtok naprakész ellátása
  • Iratok lefűzése, fénymásolása
  • Adatok feldolgozása, rendszerezése
  • Iroda operatív feladataiban történő támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • MS office ismeretek

Előny:

  • Passzív félév
  • Rugalmasság

Munkavégzés helye:

  • Cégünk telephelyén.

  • Az önéletrajzokat a karrier@ontogepszerviz.hu e-mail címre várjuk.

Támogatás
Aktualitások, hírek
Új szolgáltatás: Szemcse szórás, festés!

Munkahenger alkatrész újdonság!
Euroguss 2020
Bisnode - AAA
Sikeres Buhler 800 asztalfelhegesztés és mobilmarás Ausztriában
Archív

Adatvédelmi nyilatkozat  | Az oldalt tervezte és készítette: Y'Solutions WebStudio
Copyright © 2012-2017. www.ontogepszerviz.hu | Öntőgépszerviz Kft, Budapest. | Az oldal tulajdonosa az ÖNTŐGÉPSZERVIZ KFT.
Frissítve: 2020.08.12.